ناهید خداکرمی درجلسه امروز شورای شهر تهران طی تذکری به شهردار گفت: از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر این پتانسیل وجود دارد که چهره زیبای تهران را با تنوع قومی و فرهنگی آن به دنیا نشان دهیم و این می‌تواند در حوزه گردشگری هم ثروت‌آفرین باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، یک عضو شورای شهر تهران خطاب به شهردار تهران گفت:  در مراسم نوروز به جای دعوت از هنرمندان ثابت این گونه مراسم از هنرمندان محلی دعوت شود.

 ناهید خداکرمی درجلسه امروز شورای شهر تهران  طی تذکری به شهردار گفت: از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر این پتانسیل وجود دارد که چهره زیبای تهران را با تنوع قومی و فرهنگی آن به دنیا نشان دهیم و این می‌تواند در حوزه گردشگری هم ثروت‌آفرین باشد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ما بارها به شهردار تذکر داده‌ایم به جای اینکه سرمایه‌ای را صرف دعوت از هنرمندان ثابت کند از هنرمندان محلی استفاده کند. شهرداری باید در سراهای محلی و سراهای محله طوری برنامه‌ریزی کند که جوانان و نوجوانان آماتور همه بتوانند هنرهای خود را نشان دهند و مشارکت عمومی شود؛ ضمن اینکه امنیت زنان و مردان به خصوص در چهارشنبه سوری به خاطر کنترل‌های غیرمعمول ما که باعث شده این مراسم به جای شادی‌آفرینی، آسیب زا شود مختل شده است.

خداکرمی تاکید کرد: به شهردار تهران تذکر می‌دهم تا مراسم نوروز را در محلات مختلف با دعوت از هنرمندان محلی برگزار کند تا مشارکت شهروندان هم افزایش یابد.