رئیس شورای شهر تهران از آماده‌باش اعضای شورا برای بررسی لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران خبر داد و گفت: اگر هیئت تطبیق به لایحه بودجه ایرادی بگیرد، باید جلسه اضطراری بگذاریم تا ایرادات برطرف شود.

به گزارش خبرنگار موج،  رئیس شورای شهر تهران از آماده‌باش اعضای شورا برای بررسی لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران خبر داد و گفت: اگر هیئت تطبیق به لایحه بودجه ایرادی بگیرد، باید جلسه اضطراری بگذاریم تا ایرادات برطرف شود.

محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز صد و سی و یکمین  جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چهارشنبه هفته گذشته لایحه بودجه ۹۸ شهرداری در شورای شهر به تصویب رسید و به هیئت تطبیق ارسال شد،اظهار کرد: اعضای شورای شهر تا آمدن تاییدیه فرمانداری در حالت آماده‌باش باشند.

 وی با بیان اینکه اگر فرمانداری به لایحه بودجه ۹۸ ایراداتی وارد کرد، باید آن را برطرف کنیم، توضیح داد: بر همین اساس به اعضای شورای شهر اعلام کردم که تا لحظه آخر امسال جایی نروند.

 وی ادامه داد: اگر هیئت تطبیق به لایحه بودجه ایرادی بگیرد، باید جلسه اضطراری بگذاریم تا ایرادات برطرف شود.

 هاشمی افزود: لایحه بودجه ۹۸ باید برای اولین روز سال جدید به شهرداری ابلاغ شود و ملاک عمل آنها باشد و باید تا پایان امسال آن را نهایی کنیم.