رییس مجلس در پیامی از آمادگی خانه ملت برای حمایت از اقدامات سازمان فنی و حرفه ای در بخش تقنینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
توانمند سازی و توسعه سرمایه های انسانی، بخش مهمی از برنامه های افق چشم انداز ۱۴۰۴ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این راستا نقش سازنده و جایگاه اثربخش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیررسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و بطورقطع اگر کشور به سمت اینگونه آموزش ها جهت داده شود شاهد تغییرات بنیادین و حرکت بسوی توسعه ملی و اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.
در این راستا مجموعه بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ اعم از مربیان دلسوز، کارکنان و مسئولان خدوم در دو بخش دولتی و غیردولتی با توفیق حضور در سازمانی با رسالت خطیر مهارت آموزی، این مسئولیت مهم را در مسیر توسعه و بالندگی ایران اسلامی عزیزمان عهده دار می باشد.
اینجانب با تبریک فرارسیدن ۶ مرداد، روز ملی " ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی " و تجلیل از این اقدام ارزشمند، امید است که حاصل تلاش های روزافزون شما دستیابی به توسعه پایدار و اشتغالزایی جوانان عزیز میهن اسلامی موثر و آرامش خاطر آحاد جامعه را فراهم آورد.
مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین نهاد قانونگذاری کشور آمادگی دارد تا در بخش تقنینی از این اقدامات شایسته سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور حمایت کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی