سخنگوی هیات رئیسه مجلس دهم از ارائه گزارش‌های دریافتی‌های غیرمتعارف تا اوایل شهریورماه به صحن علنی خبر داد.

بهروز نعمتی در گفتگو با فاطمه باقری خبرنگار خبرگزاری موج درباره گزارش مجلس درباره دریافتی‌های غیرمتعارف گفت: بررسی درباره فیش‌های حقوقی نجومی به کمیسیون اصل ۹۰ ارجاع شده است و با توجه به گستردگی‌ این موضوع، احتمالا تا اوایل شهریورماه به اتمام می رسد و در صحن علنی قرائت می‌شود.

وی افزود: گزارش‌های اولیه قرائت شده توسط جلالی رییس مرکز پژوهش‌ها در صحن علنی، حاصل تلاش و همکاری سه مجموعه دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و مرکز پژوهش‌های مجلس بود که به بحثساختارهای پرداخت حقوق و سو استفاده از قوانین پرداخته و برای بررسی بیشتر به کمیسیون اصل ۹۰ ارجاع شد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس همچنین درباره تعداد اعضای فراکسیون مستقلین گفت: حدود ۱۰۰ نفر برای عضویت در فراکسیون مستقلین(معتدلین) ثبت‌نام کردند.

نعمتی ادامه داد: بر اساس صحبت‌ها فراکسیون مستقلین قرار است شاخه‌ای از فراکسیون ولایت باشد و فراکسیون مستقلی نیست.

این عضو فراکسیون سوم مجلس خاطرنشان کرد: فراکسیون ولایت قرار است به دو زیرشاخه فراکسیون اصولگرایان و فراکسیون مستقل تقسیم شود که تحت نظر فراکسیون ولایت فعالیت می‌کنند.

وی همچنین درباره شاکله و ساختار فراکسیون سوم گفت: هیات رئیسه دو فراکسیون زیرمجموعه فراکسیون ولایت جلساتی را برگزار می‌کنند و شاکله و ساختار این فراکسیون اصلی را شکل می‌دهند.