موج
کدخبر : ۳۸۱۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381352

آیت الله رئیسی:

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: رقیبانی که مشاهده می‌شوند محترم هستند ولی رقیب خودم را ناکارآمدی،‌ فساد و وضعیت امروز که مردم آن را که نمی‌پسندند و از آن گله مندند و در جامعه ناامیدی را رواج می‌دهد می‌دانم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزرای موج، سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود خود به محل مناظرات انتخابات در صداو سیما گفت: پرچمی که امام برافراشت و شهدای 15خرداد دنبال آن بودند اجرای  و عدالت و مبارزه با فساد و تبعیض بود.

وی افزود: امروز بعد از 40سال از انقلاب اجرای عدالت موضع مهم است و ایجاد تحول در مدیریت اجرایی کشور ضروری است و مردم تغییر می خواهند و وضع موجود موجب نگرانی جوانان است و لازمه تغییر وضع موجود حضور با معنی مردم در صحنه و تصمیم و اراده ملت است.

وی افزود: رقیبانی که مشاهده می‌شوند محترم هستند ولی رقیب خودم را ناکارآمدی،‌ فساد و وضعیت امروز که مردم آن را که نمی‌پسندند و از آن گله مندند و در جامعه ناامیدی را رواج می‌دهد می‌دانم.

وی افزود: مردم امروز کارنامه و برنامه را با هم خواهند دید و مردم باید با عملکرد افراد قضاوت کنند که آیا توان اجرای برنامه وجود دارد یا نه و باید داوری را به عهده مردم گذاشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها