موج
کدخبر : ۳۸۰۱۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380147

عسگری:

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: صدا و سیما در انتخابات بی‌ طرفی است، ما در خدمت کاندیداها هستیم تا بتوانند برنامه‌های خودشان را ارائه دهند و زمینه انتخاب صحیح ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج، علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما امشب در مراسم قرعه کشی برنامه‌های قانونی تبلیغات نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در حال برگزاری است با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، گفت: همکاران ما در ماه‌های گذشته برنامه‌های گسترده‌ای را برای برگزاری انتخابات و برنامه ریزی کردند تا بتوانیم اقدام خوبی برای برگزاری انتخابات بهتر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه صدا و سیما در انتخابات بی‌ طرفی است، افزود: ما در خدمت کاندیداها هستیم تا بتوانند برنامه‌های خودشان را ارائه دهند و زمینه انتخاب صحیح ایجاد شود.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به حرکت مردم در سرنگونی رژیم پهلوی، خاطرنشان کرد: مردم ما با حرکت خود رژیم پهلوی را ساقط کردند و همه مسئولان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم عزیزمان انتخاب می شوند.

عسگری اظهار داشت: امیدواریم سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز به بهترین شکل برگزار کنیم. مدلی که بعد از انقلاب اسلامی در سطح جهان ارائه شد یک پدیده نوین و یک مدل جدید است؛ جمهوری اسلامی ایران توانست در مقابل سلطه ورزی‌های نظام استکبار بایستد و بعد از ۴۰ سال قدرتمندانه و عزت مدارانه اقتدار خود را حفظ کرده است.

وی با اشاره به کینه ورزی های دشمنان علیه ایران، خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب دشمن با کینه ورزی، جنگ تحمیلی را بر ما تحمیل کرد اما وقتی نتوانست در جنگ تحمیلی بر ما غلبه کنند و به خصوص در سالهای بعد از آن که این جمهوری اسلامی ایران توانست در عرصه نظامی، تجهیزات و تسلیحات بومی را تولید کنند، خود آمریکایی‌ها بیان کردند که ایران اقتدار و برتری نظامی آمریکا در منطقه را شکست از این رو دشمنان ما متوجه شدند که با این ملت سلحشور، شجاع و شهیدپرور و مقاوم نمی توان مبارزه کنند.

رئیس صدا و سیما گفت: دشمنان بعد از شکست در جنگ نظامی به عرصه جنگ نرم روی آوردند و با سیاه نمایی تلاش کردند تا ملت ایران را سرد کنند پس ما شاهد جنگ نرم و جنگ فرهنگی آنها هستیم و امیدواریم این انتخابات بسیار ارزشمند برگزار شود و ملت ایران بتوانند با رای‌شان اقتدار خود را نشان دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها