موج
کدخبر : ۳۷۹۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379507

قالیباف:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم فلسطین که در یک منطقه‌ای در محاصره هستند توانستند با مقاومت، رژیم اشغالگر قدس را سر جایش بنشانند که این درسی است که رمز موفقیت امت اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه دوم خرداد) قوه مقننه و در نطق پیش از دستور خود ضمن تبریک پیروزی مقاومت اسلامی در سرزمین‌های اشغالی و غزه و مناطق اشغال شده، گفت: این پیروزی را به امت اسلامی و به همه آزادگان جهان تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: این مقاومت در حقیقت نشان داد که اگر امت اسلامی در سایه وحدت و همبستگی و از سنت‌های الهی الگوبرداری کنند و بر مردم تکیه داشته باشند می‌توانند در مقابل یک رژیم اشغالگر و نسل کش که به تجهیزات و امکانات و حمایت غرب در راس آن آمریکا قرار دارد پیروز شوند.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: مردم فلسطین که در یک منطقه‌ای در محاصره هستند توانستند با مقاومت، رژیم اشغالگر قدس را سر جایش بنشانند که این درسی است که رمز موفقیت امت اسلامی است. 

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمونه‌ای در دهه ۶۰ میلادی داشتیم که کشور‌های عربی حتی نتوانستند ۵ روز در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت کنند، اما امروز مردم غزه مقاومت کردند و پیروز شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها