موج
کدخبر : ۳۶۷۵۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367503

صبح امروز جمعی از نیروهای قرارداد موقت وزارت نفت مقابل مجلس تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، جمعی از کارکنان قرارداد موقت شرکت نفت امروز صبح در مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار احقاق حق خود شدند.

یکی از کارکنان شرکت نفت در این زمینه به خبرنگار موج گفت: ما چندین سال است که در شرکت نفت مشغول به کار هستیم و در جمع ما هستند همکارانی که بالای 20 سال به شرکت نفت خدمت کرده اند اما هنوز قراردادهایشان به صورت مدت موقت است. فکر کنید چندین سال کار کنی و همچنان دنبال نحوه بستن قرارداد و چگونگی خروج از سیکل بی نهایت قرارداد موقت باشی آن هم در شرکت نفت که بخش عظیمی از بودجه کشور از آن تامین می شود.

تجمع کارکنان شرکت نفت مقابل مجلس

وی ادامه داد: ما اینجاییم تا صدایمان را کسی بشنود و چه کسی بهتر از نمایندگان ملت در خانه ملت! دو خواسته عمده ما که باعث شد امروز در این وضعیت خطرناک کرونا همکاران در اینجا جمع شوند، همسان سازی حقوق بر اساس تبصره 3 ماده 29 برنامه ششم توسعه و بند سیاست های کلی مقام معظم رهبری و رهایی از بلاتکلیفی میان کارمندی و کارگری و تعیین تکلیف همکاران قرارداد موقت است به خصوص آنهایی که سبقه زیادی در شرکت نفت داشته اند و متاسفانه تا امروز اقدامی جهت تغییر وضعیت قراردادهایشان صورت نگرفته است.

طبق گفته افراد حاضر در تجمع، سالهاست که وضعیت قرارداد موقت های شرکت نفت بلاتکلیف است و حال باید دید این تجمعات و احقاق حق پرسنل قرارداد موقت شرکت نفت ایران به گوش کسی می رسد و سوال مهمتر آن که آیا این افراد که نماینده کارکنان قرارداد موقت شرکت نفت هستند به خواسته خود خواهند رسید؟ آن هم در زمانی که برخی از نمایندگان مجلس دوره گذشته بنا به دلایلی که در این مطلب نمی توان دلایل آن را ذکر کرد یا خود یا از نزدیکانشان را در شرکت نفت به وزارت زنگنه استخدام کرده اند و ....

تجمع کارکنان شرکت نفت مقابل مجلس

حال باید دید مظلومیت کارکنان قرارداد موقت شرکت نفت در دولت تدبیر و امید پایان می یابد یا دولت روحانی باز هم به جای تزریق امید به جامعه باعث سر افکندگی و نا امیدی این افراد خواهد شد! برای رسیدن به پاسخ این سوالات تنها باید صبر کرد و به  نظر می رسد صبر کارکنان قرارداد موقت شرکت نفت تمام شده و منتظر اقدام عملی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها