موج
کدخبر : ۳۶۷۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367172

مقتدایی در صحن علنی:

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم بدانند که امروز نمایندگان به دنبال تحقق چیزی هستند که آن‌ها به دنبال آن بودند.

به پگزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، عباس مقتدایی  نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جریان این جلسه گفت: بیانیه بیانیه مشترک معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی هسته‌ای با مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ، قانون مجلس را تحت شعاع قرارداده است.

وی با بیان اینکه مجلس اجازه نمی‌دهد که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها متوقف شود، تصریح کرد: اگر بیانیه فوق الزام آور شود، باید مصوبه مجلس را بگیرد بنابراین دنیا بداند که فردا ۵ اسفند مصوبه مجلس محقق خواهد شد.

این نماینده مجلس گفت: مردم بدانند که امروز نمایندگان به دنبال تحقق چیزی هستند که آن‌ها به دنبال آن بودند. برادران و خواهران! ما در این بیانیه فقط چیر‌هایی را داده‌ایم و چیزی نگرفتیم. مجلس اجازه نمی‌دهد منافع ملت نادیده گرفته شود.

مقتدایی بیان داشت: صحبت ما در حال حاضر توجه به قانون است. براساس قانون اساسی رئیس جمهور مسئول اجرای قانون است و دنیا هم بداند ما این قانون را اجرا می‌کنیم و متخلفین هم به دادگاه خواهند رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها