موج
کدخبر : ۳۶۴۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364877

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نشستی با حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی درخصوص پیگیری مطالبات و خواسته‌های مردم و رفع مشکلات مرتبط با حوزه برق و انرژی مسائل مهمی را مطرح و پیگیری کرد.

به  گزارش خبرگزاری موج، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نشستی با حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی درخصوص پیگیری مطالبات و خواسته‌های مردم و رفع مشکلات مرتبط با حوزه برق و انرژی مسائل مهمی را مطرح و پیگیری کرد.

تسریع در شروع بکار نیروگاه ۱۲۰۰ مگاواتی برق سیریک، واگذاری مدیریت نیروگاه جدیدالتاسیس هنگام به نیروهای استان و استفاده از نیروهای بومی در بخش های مختلف کارشناسی، کارگری و خدماتی و تامین اعتبار جهت تعمیر و بازسازی نیروگاه بخار بندرعباس از جمله این پیگیری‌ها بود.

احمد مرادی خواستار تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و تصویب چارت سازمانی نیروگاه ایسین و تبدیل وضعیت کارکنان خانواده ایثارگران و پرداخت مطالبات پیمانکاران برق شد.

گفتنی است؛ رفع نوسانات برق در روستاها، همکاری شرکت توزیع برق با شوراها و دهیاران جهت روشنایی معابر و رفع حریم در طرح‌های هادی و تسریع در واگذاری انشعابات برق به متقاضیان از جمله دیگر موارد مهم مورد بیان و تأکید احمد مرادی در این نشست بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها