موج
کدخبر : ۳۵۸۳۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358349

کدخدایی در نشست خبری:

سخنگوس شورای نگهبان از موافقت شورای نگهبان با طرح افزایش سقف سهام سازمان تامین اجتماعی خبرداد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز در نشست خبری که با حضور خبرنگاران که هم به صورت مجازی و هم حضوری برگزار شد،‌ ضمن تبریک روز پرستار به پرستاران و همچنین گرامی داشت سالروز شهادت دکتر مفتح و روز پژوهش و همچنین یاد و خاطره حضرت آیت الله یزدی، اظهار داشت:  ترور شهید فخری زاده را محکوم می کنیم.

وی با اشاره به مصوبات شورا، ادامه داد: در طول این مدت مصوبات متعددی در شورای نگهبان رسیدگی شد که برخی از آن ها منتشر شد و برخی از آنها نیز خبر شان منتشر نشد.

وی افزود: طرح الحاق یک تبصره به ماده ۵ قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ که این طرح افزایش سقف سهام سازمان تامین اجتماعی بود که چندین بار به شورا آمده و با ایراد مواجه شده بود و در آخرین اصلاح که مجلس به عمل آورد عدم مغایرت اش با شرع مقدس و قانون اساسی اعلام شد.

وی با اشاره به طرح مالیات بر خانه‌های خالی بیان داشت: این طرح البته ایرادتی داشت و عمدتا ایرادات مربوط به حقوق مردم بود. خوشبختانه مجلس این ایرادات را مرتفع کرد و نهایتا عدم مغایرت این طرح با شرع مقدس و قانون اساسی اعلام شد

کدخدایی با اشاره به تصویب طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم گفت: در نوبت بررسی اول این طرح به دلیل عدم رعایت مفاد مصوبه شورای‌عالی امنیت ملی مورد اشکال قرار گرفت و اما بعد از رفع ایراد این موضوع در مجلس، عدم مغایرت آن با شرع مقدس و قانون اساسی اعلام شد.

درحال تکمیل....

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها