موج
کدخبر : ۳۵۷۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357919

روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تایلند:

رئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تایلند گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای افزایش سطح روابط دو کشور وجود دارد که امیدوارم در دوران ماموریت شما به عنوان سفیر جدید، از این ظرفیت‌ها نهایت بهره برداری انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور روز سه شنبه هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تایلند در تهران، با استقبال از همکاری‌های علمی، اقتصادی و فرهنگی دو کشور اظهارداشت: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای افزایش سطح روابط دو کشور وجود دارد که امیدوارم در دوران ماموریت شما به عنوان سفیر جدید، از این ظرفیت‌ها نهایت بهره برداری انجام گیرد.

روحانی همچنین خواهان اجرای کامل توافقات مشترک دو کشور شد.

آقای "وراووت پونگ پرایاپانت" سفیر جدید تایلند در تهران نیز در این دیدار ضمن تقدیم استوارنامه خود گفت: قرن‌ها روابط ایران و تایلند و روابط دیپلماتیک رسمی ۶۵ ساله فرصت مناسبی برای تعمیق بیش از پیش همکاری‌های مشترک ایجاد کرده و بانکوک مصمم است روابط خود را با تهران در همه عرصه‌های موردعلاقه گسترش دهد.

سفیر جدید تایلند در تهران اظهارداشت: تایلند خواهان حضور گسترده‌تر دانشجویان تایلندی در ایران و تحصیل در رشته‌های مختلف است و این موضوع بی تردید در تقویت همکاری‌های دو ملت و دو دولت بسیار نقش آفرین است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها