موج
کدخبر : ۳۵۵۰۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355086

سرمدی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: مجلس باید تعارض منافع را بشکند و با همکاری دستگاه‌های نظارتی، گامی عملی برای نجات صنعت خودرو و حمایت از مصرف‌ کنندگان بردارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیومرث سرمدی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با انتقاد از افزایش شدید قیمت مرغ گفت: جای تأسف دارد که مردم هر روز شاهد افزایش بی ‌رویه قیمت کالاهای اساسی هستند و در این شرایط باید ریشه قاچاق به ویژه در حوزه دام و طیور قطع شود.

وی ادامه داد: شایسته ملت بزرگ ما نیست که افزایش قیمت مرغ و گوشت پای صحبت محافل آنان باشد و لازم است مجلس با دولت همکاری کنند و اقدامی عاجل برای حل مشکلات تأمین کالاهای اساسی به ویژه در حوزه دام و طیور اندیشیده شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کسانی که در بازار خودرو به دنبال دلالی و سوءاستفاده هستند، تصریح کرد: بسیاری از افراد با دلالی‌های خود در بازار خودرو از تحقق شعار «حمایت از تولید ملی» جلوگیری می‌کنند و شبه‌ مافیایی به وجود آمده که مردم را چندین‌ ماه در صف انتظار برای دریافت خودروهای بعضاً بی‌کیفیت داخلی قرار می‌دهند.

سرمدی تأکید کرد: مجلس باید تعارض منافع را بشکند و با همکاری دستگاه‌های نظارتی، گامی عملی برای نجات صنعت خودرو و حمایت از مصرف‌ کنندگان بردارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها