موج
کدخبر : ۳۵۲۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352050

سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله سیزده آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی رژیم منحوس و پلید آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) و سرآغاز خیزش مردم ایران زمین علیه این جرثومه جنایت و دشمن بشریت است.

سیزدهم آبان ماه سال ۵۸ معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، اراده خدشه ناپذیر ملت ایران را در کوتاه نمودن ایادی مستکبران به رخ تمامی آزادی خواهان جهان کشید. زهق الباطل را ثابت نمود و آغازی شد بر پایان هیمنه این ابر قدرت پوشالی.

اکنون پس از گذشت بیش از چهل سال از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران و فائق آمدن بر جاسوسان گرگ صورتی که در لباس میش در لانه شیطان ، ایران فروشی می کردند، چیزی جز چهره ای کریه البته نه فقط در ایران بلکه در بین خیلی کشورها باقی نمانده است.

رژیم شیطانی آمریکا پس از تحمل شکست سخت در حوزه نظامی از تلاش خود در حوزه تهاجم فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی ذره ای فروگزار نکرده است اما به اذعان خود سردمداران ملعون آمریکایی این توطئه هایشان نیز در مسیری قرار گرفته که پایانش بن بست است.

جای بسی شگفتی و تاسف است در حالی که این مظهر ظلم به بشریت همانند مرده ای در حال احتضار در واپسین لحظات عمرش در حال دست و پا زدن است سران کم خرد برخی کشور ها، ساده انگارانه حقیقت فانی بودن آن را باور نداشته و با همراهی این رژیم ملعون به دنبال راه نجاتی برای رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی هستند که رهبر فرزانه انقلاب نابودیش قطعیش را مژده داده است.

سازمان بسیج مستضعفین به پشتوانه میلیون ها بسیجی آماده، پا به کار و گوش به فرمان ولایت در جهت محو استکبار ، اتمام ظلم و جنایت در جهان و آزادی به دور از ابر قدرت های ظالم شرق و غرب دنیا ، ذره ای از تلاش و خدمت صادقانه به این مرز و بوم دست برنداشته و بسیجیان مخلص این آب و خاک تا آن روز آرام نمی گیرند و تا پیروزی ملت های مظلوم فلسطین، یمن، لبنان و ... در کنار آنها خواهند ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها