موج
کدخبر : ۳۵۱۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351304

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تلاش کرده ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم و همه تجهیزاتی را که نیاز داریم در داخل تولید می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم رونمایی از دستاوردهای بازسازی و تقویت شده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتقای تحرک در نیرو‌های مسلح، ارتش و نیروی زمینی، همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و ما با استفاده از فرصت‌های پدید آمده در نتیجه تهدید‌های ظالمانه استکبار جهانی، همواره تلاش کردیم آنچه را که نیاز داریم در داخل و با تلاش مهندسان توانمند تولید و بازآماد کنیم.

وی ادامه داد: کارکنان ولایت مدار نیروی زمینی ارتش در اقدامی جهادی توانسته اند هم به ارتقای تحرک کمک کنند و هم استمرار عملیاتی را در سطح یگان‌های این نیرو فراهم آورند و این گونه نهضتِ روی پای خود ایستادن را بار دیگر به منصه ظهور برسانند. در سال‌های اخیر با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان؛ نیرو‌های مسلح توانسته اند در تولید تجهیزات مورد نیاز و متناسب با تهدیدات، گام‌های بزرگی بردارند و تلاش کرده ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم و همه تجهیزاتی را که نیاز داریم در داخل تولید می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها