موج
کدخبر : ۳۴۶۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346604

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: تمام نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش، سپاه و نیرو‌های مسلح کشورمان همیشه در صحنه حضور دارند و آماده هستند که به همه یاوه گویی‌های دشمن پاسخ قاطع بدهند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالند و اگر گفتند هزار نقطه را می‌زنیم بزنند و نتیجه اش را هم ببینند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز دوشنبه ٣١ شهریورماه در حاشیه مراسم گرامیداشت از یک میلیون رزمنده و بسیجی پیشکسوت که در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد در جمع خبرنگاران، گفت: تمام نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش، سپاه و نیرو‌های مسلح کشورمان همیشه در صحنه حضور دارند و آماده هستند که به همه یاوه گویی‌های دشمن پاسخ قاطع بدهند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالند و اگر گفتند هزار نقطه را می‌زنیم بزنند و نتیجه اش را هم ببینند.

وی در ارتباط با تاثیر تحریم ‌های تسلیحاتی بر وضعیت کشورمان نیز گفت: اگر این تحریم ‌ها بر روی ما تاثیر گذاشته بود، امروز ادعا نمی ‌کردیم که در چرخه دفاعی و تامین تسلیحات مورد نیاز خود در عرصه‌های مختلف زمین، هوا و دریا خودکفا هستیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: شما وضعیت ما را ببینید که با تمام تحریم‌ ها به اینجا رسیدیم. البته ما به آنچه که امروز رسیدیم بسنده نمی‌کنیم و با نگاه به تهدیدات موجود در این مسیر حرکت می‌کنیم. قطعا آنچه از ما خواسته شد و آنچه باید انجام دهیم را حتما انجام خواهیم داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها