موج
کدخبر : ۳۴۵۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345614

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با دو فوریت طرح اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز  در جلسه علنی با دو فوریت طرح اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم موافقت کردند.

از 235 نماینده حاضر در صحن مجلس 207 نماینده با دو فوریت این طرح موافقت کردند که نشان از موافقت 89 درصدی نمایندگان با دوفوریت این طرح است.

ساداتی‌نژاد  رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در تشریح این طرح اعلام کرده بود که یک کیلو گندم وارداتی از خارج کشور بالای 5 هزار تومان است و عملا با این کار به کشاورز خارجی یارانه داده می‌شود. ضمن اینکه با افزایش قیمت بذر، کود و سم قیمت تمام شده گندم بین 4500 تا 4600 تومان است. 

وی در پایان گفت: در طرح دو فوریتی اصلاح خرید تضمینی گندم شورای قیمت گذاری و سیاست گذاری حمایت محصولات اساسی کشاورزی که در آن رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی، یک کشاورز خبره و نمایندگان ناظر مجلس حضور دارند قیمت نهایی و واقعی خرید تضمینی را مشخص خواهند کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    حمله مزورانه دولت به دارایی های کشاورزان بیچاره پس از ناموفق بودن در حمله به دارایی های مردم در طرح بزرگ اقتصادی فروش نفت، دولت در صدد اعلام قیمت کيلويي حدود پنج هزار تومان خرید تضمینی گندم و اغفال کشاورزان در زیر کشت بردن اراضی و عدم پرداخت بهای گندم آنها پس از تحویل در سال بعد می باشد چرا که دولت توانایی پرداخت قیمت حدود ده میلیون تن گندم با این بها و با این شرایط اقتصادی در سال بعد را ندارد و بدهی میماند برای دولت بعدی.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها