موج
کدخبر : ۳۴۳۵۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343567

سرلشکر حسنی سعدی:

جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) بیان کرد: صنعت دفاعی امروز کشور نیاز نیروهای مسلح را به خوبی تامین کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر حسنی سعدی جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه توانمندی ها، دستاوردها و محصولات سازمان صنایع دفاع در تهران بازدید کرد.

در این بازدید که امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و مدیر عامل سازمان صنایع دفاع نیز حضور داشتند، امیر سرلشکر حسنی سعدی در بازدید از گروه‌های خودرویی و زرهی، تسلیحات و پدافند هوایی گفت: باید بتوانیم محصولات زرهی خود را بروزرسانی کنیم و نوع طراحی این قبیل محصولات باید به گونه ای باشد که  نه تنها در عملیات آفندی بلکه در پدافند نیز باید دارای قابلیت ویژه  وبالایی  باشد.

وی با تأکید بر افزایش بیش از پیش توانمندی های دفاعی گفت : امروز صنعت دفاعی بر اساس نقشه راه جامع و با تکیه بر تحقیقات و  فناوری،  نیاز عمده نیروهای مسلح در کشور را به خوبی تامین می کند.

جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به  رهنمود های فرماندهی معظم کل قوا در خصوص جهش تولید گفت: امروز صنعت دفاعی مجموعه ای از نیروهای متخصص و دانشمند و متعهدی است  است که میتواند قدرت نیروهای مسلح را با تولید سلاح های مدرن بالا ببرد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم خودکفایی در تمامی عرصه ها به ویژه صنایع دفاعی افزود: باید به بالاترین تکنولوژی روز دنیا دست پیدا کنیم و بحمدالله امروز در تهیه ی مواد اولیه و قطعات با تکیه بر توانمندی داخلی و بومی  به مرحله ای رسیده ایم که به هیچ کشوری نیاز نداریم.

جانشین قرار گاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به موقعیت استراتژیک ایران،  نقش صنعت دفاعی در ارتقاء توانمندی نیروهای مسلح را مهم توصیف کرد و گفت: نیروهای مسلح ایران  باید  به گونه ای تجهیز شود که هیچ بیگانه ای جرات تجاوز به خاک کشورمان را حتی در ذهن نداشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها