موج
کدخبر : ۳۳۸۰۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338093

موسوی لارگانی در گفتگو موج:

نماینده مردم فلاورجان گفت: طرح سوال از رییس جمهور را تقدیم رییس مجلس کرده ایم.

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به طرح سوال از رییس جمهور، اظهار داشت: طرح سوال از رییس جمهور توسط 196 نفر از نمایندگان امضا شده است.

وی با بیان اینکه این طرح توسط 11 رییس کمیسیون، 8 نفر از اعضای هیئت رییسه مجلس و همچنین افرادی که تجربه کاری زیادی در مجلس دارند امضا شده است، ادامه داد: سوالات پیرامون مباحث سیاسی نیست بلکه درد امروز جامعه و مشکلات اقتصادی مردم است که دولت برای رفع این مشکلات چه خواهد کرد، آیا برنامه ای دارد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه اگر دولت برنامه ای برای رفع مشکلات اقتصادی ندارد، مجلس ورود کند و برنامه دهد، گفت: مردم دیگر از این وضعیت خسته شده اند و قیمت ها به صورت دقیقه ای تغییر می کند.

نماینده مردم فلاورجان افزود: طرح سوال از رییس جمهور را به رییس مجلس تقدیم کرده ایم و درخواستمان این است که هر چه زودتر این طرح در دستور کار مجلس قرار  گیرد چرا که مردم از این مجلس انتظار رفع مشکلات شان را دارند.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند مردم به این مجلس امید دارند تا مشکلات شان رفع شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه طرح سوال از رییس جمهور را با نگاه برطرف شدن مشکلات اقتصادی مردم تحویل هیات رییسه داده ایم و انتظار داریم سریعتر در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: اقتصاددان های مجلس به مشکلات اقتصادی کشور ورود کنند و راهکار ارائه دهند.

موسوی لارگانی اظهار کرد: اینکه هر لحظه شاهد افزایش قیمت کالاهایی هستیم که اصلا ربطی به نرخ ارز، تحریم ها و برجام ندارد، منطقی نیست لذا باید چاره اساسی برای آن اندیشیده شود.

بیشتر بخوانید: 

طرح سوال از روحانی به حد نصاب رسید

روند تورم فعلی به استیضاح روحانی می‌انجامد

تعداد امضاهای طرح سوال از رییس جمهور افزایش یافت

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها