موج
کدخبر : ۳۳۴۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334858

فرهنگی:

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: در دوره مدیریتی وزیر دفاع اتفاقات مثبتی در حوزه معیشت کارکنان و اعضای نیروهای مسلح ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیات رییسه مجلس در حاشیه جلسه امروز مجلس شورای اسلامی درباره جلسه غیر علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در مجلس میزبان دو نفر از وزرای دولت بودیم و از قبل قرار بود که هردو جلسه به صورت علنی برگزار شود با درخواست وزیر دفاع و با توجه به اینکه تاکید داشتند برخی نکات طبقه بندی را در جلسه مطرح می کنند، جلسه به صورت غیر علنی برگزار شد.

وی افزود: وزیر دفاع درباره تغییر سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال، نوسازی صنایع دفاعی، ارتباط ارگانیک با بخش‌های علمی و جامعه علمی کشور مطرح کرد. همچنین درباره محصولات تولیدی تاثیر گذار در حوزه دفاعی را معرفی کرد که شرایط را برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده کند.

فرهنگی ادامه داد: امیر حاتمی به قرار گرفتن مسائل معیشتی در اولویت دولت و این وزارتخانه اشاره کرد؛ در دوره مدیریتی وزیر دفاع اتفاقات مثبتی در حوزه معیشت کارکنان و اعضای نیروهای مسلح ایجاد شده است؛ با توجه به شرایط  اقتصادی کشور این اقدامات کافی نیست و ایشان محدودیت‌ها و مشکلات خود را در این حوزه توضیح داد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس درباره کمیسیون های تخصصی نیز گفت: تاکنون ۱۱ کمیسیون تشکیل و هیات رییسه آنها مشخص شده است و دو کمیسیون نیز باقی مانده  است که هیات رییسه یکی از آنها امروز انتخاب می شود، مجلس طرحی را در دست اقدام دارد که با به دنبال مجوز قانونی در این زمینه است با اصلاح تبصره ۱ ماده ۲۸ آیین نامه داخلی مجلس طرحی آماده شده که پس از بازگشت نمایندگان از حوزه های انتخابیه به صورت دو فوریت در صحن مطرح می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها