موج
کدخبر : ۳۳۱۳۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331366

منتخب مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس :

منتخب مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس گفت: توسعه استان مازندران مشروط به توسعه زیر ساخت‌ها است از این رو تکمیل باند و تجهیز ناوبری، توسعه ترمینال و احداث کمربندی در اولویت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، شمس الدین حسینی در مراسم بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر اظهار داشت :  ۱۱ سال پیش با مشقت در فرصت تاریخی موفق شدیم بر محدوده جغرافیایی ویلاهای ریاست جمهوری که در طول باند وجود داشت، کم کنیم و در سال‌های گذشته پروژه فرودگاه رامسر پیشرفت خوبی داشت اما از سال ۹۳ پروژه تعطیل شده بود.

وی ادامه داد : با آمدن محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی این وزارتخانه وزارت کار و راه شد و با تجربه خوب ایشان و همت عالی بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر میسر شد.

حسینی تصریح کرد : دریای مازندران نعمت بزرگی است و با استفاده از پتانسیل‌های آن از ظرفیت دیگر کشورها در بخش اقتصادی استفاده کنیم.

منتخب مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از کوه البرز عبور و از ظرفیت استان‌های البرز قزوین استفاده کنیم و متناسب با پتانسیل گردشگری و با توسعه ظرفیت ناوبری از این پتانسیل بیشتر استفاده کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها