موج
کدخبر : ۳۳۰۶۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330699

یادداشت:

باید شرایط تامین سلاح برای ملت فلسطین در جهت مبارزه با اشغالگران فراهم گردد.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد اهمیت زنده نگاه داشتن جایگاه روز قدس و وظیفه کشورهای مسلمان در حمایت از گروه‌های مقاومت و مردم مظلوم فلسطین یادداشتی را در اختیار خبرگزاری موج قرار داد.

متن یادداشت به شرح زیر است: 

حضرت امام (ره) روز قدس را بعنوان روز اسلام معرفی کردند و با توجه به اینکه سالهاست سرزمین بیت المقدس توسط اشغالگران صهیونیست مورد تجاوز و اشغالگری قرار گرفته، یک دولت جعلی در آنجا تشکیل  و بخش عظیمی از اهالی این سرزمین به خارج از کشور رانده شده و بخش دیگری نیز زیر ظلم، ستم و کشتار اسراییل قرار گرفته، بنابراین باید برای از دست رفتن سرزمین اسلام تحمل نکرد و با آن مبارزه کرد.

با توجه به اینکه منازل ملت فلسطین توسط رژیم اشغالگر تخریب گردیده تا برای خانواده های رژیم صهیونیتی منازلی ساخته شود لذا نباید آرام گرفت بلکه باید دنبال اقدامی برای رهایی این ملت مظلوم باشیم.

در شرایطی که امکان تامین سلاح و منابع مالی برای ملت مظلوم فلسطین وجود دارد باید این امکانات فراهم شود.

خوشبختانه در سال های اخیر انتفاضه سنگ مبدل به موشک در مقابل موشک شده است لذا روند پیشرفت آمیزی را در جهت مبارزه با اشغالگران از سوی ملت فلسطین شاهد هستیم.

نباید موضوع فلسطین در افکار عمومی به حاشیه رانده شود بلکه باید جز مطالباتی باشد که همواره و هر ساله مورد پیگیری قرار گیرد.

با توجه به شرایطی  کنونی کشور بخاطر شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی امکان پذیر نیست بنابراین باید از هر طریقی که امکان دارد، بعنوان مثال در فضای مجازی این واکنش را نشان داد.

باید ذهنیت هادر سراسر جهان به این بندیشند که چه باید کرد تا این ملت مظلوم از زیر ستم اشغالگران خارج شود.

خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی هم در اینباره تدابیر لازم اتخاذ شده است  و در این روز مقام معظم رهبری سخنرانی خواهند داشت.

بنابر این همه باید حساسیت لازم رانسبت به روز قدس داشته باشند تا در این حرکت جمعی عظیم ملی و اسلامی حضور پیدا کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها