موج
کدخبر : ۳۲۶۳۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326392

امیر سرتیپ نصیرزاده:

فرمانده نهاجا گفت: اگر رژه امسال روز ارتش به سیاق سالیان قبل برگزار می‌ شد نیروی هوایی ارتش تجهیزات جدیدی را به نمایش می‌گذاشت، ما در نیروی هوایی قرار بود رژه جمع هواپیمای کوثر را داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نهاجا در حاشیه مراسم رژه خدمت روز ارتش در جمع خبرنگاران گفت: ما به موضوع شیوع ویروس کرونا هم نگاهی نظامی داریم؛ شیوع این ویروس را چه یک تهدید بیولوژیک و چه یک تهدید شبه‌بیولوژیک حساب کنیم، این موضوع برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ارتش یک تمرین و رزمایش مقابله با تهدیدات بیولوژیکی است.

وی با بیان اینکه اگر رژه امسال روز ارتش به سیاق سالیان قبل برگزار می‌ شد نیروی هوایی ارتش تجهیزات جدیدی را به نمایش می‌گذاشت، عنوان کرد: ما در نیروی هوایی قرار بود رژه جمع هواپیمای کوثر را داشته باشیم که سال گذشته یک فروندی برگزار شده بود و امسال قرار بود پرواز جمع آن انجام شود.

فرمانده نهاجا با بیان اینکه بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش یکی از مراکز پذیرش بیماران مبتلا به کروناست و آمار ما نشان می‌دهد که روند کاهش ابتلاء به کرونا آمار بسیار خوبی است، گفت: ما هم از لحاظ پذیرش به یک نقطه ثبات رسیده‌ایم و هم از لحاظ تعداد بهبودیافتگان به عدد خوبی دست پیدا کردیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها