موج
کدخبر : ۳۱۹۰۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319047

عضو حزب موتلفه ای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری موج؛

حسن غفوری فرد گفت: احزاب می توانند با درخواست از مردم برای مشارکت در انتخابات نقششان را در آینده سیاسی کشور نشان دهند و هرچقدر مردم مشارکت کنند قدرت و امنیت کشور به نمایش گذاشته می شود.

یک عضو حزب موتلفه ای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه ای احزاب در ادبیات سیاسی کشور ایفای نقش در انتخاب دولت است که از طریق انتخابات متجلی می شود: احزاب می توانند با درخواست از مردم برای مشارکت در انتخابات نقششان را در آینده سیاسی کشور نشان دهند و هرچقدر مردم مشارکت کنند قدرت و امنیت کشور به نمایش گذاشته می شود.

حسن غفوری فرد با بیان اینکه دولت پروژه های را تایید می کند که مورد تایید مجلس باشد، افزود: مجلس نقش قانون گذاری دارد و در قانون اساسی نیز جایگاه ویژه ای دارد، از این رو انتخاب اصلحه نمایندگان اهمیت ویژه ای دارد.

او با تاکید بر اینکه آمریکا تمام قطع در مقابل ایران ایستاده است، تصریح کرد: در این دوره اقدامات خصمانه ای آمریکا در طول تاریخ بی سابقه بوده است و در صدسال گذشته چنین اتفاقی رخ نداده بود که یک دولت به صورت مستقیم دستور ترور یک فرمانده نظامی را بدهد، از این رو مقابله با آن نشان دهنده اقتدار کشور است.

غفوری فرد افزود: در این دوره انتخابات معتقدم که مشارکت مردم بیش از 50 درصد است و امیدوارم مردم با حضور بیشتر حماسه بیافرینند، البته همواره در کشور ما مشارکت در انتخابات بالا بوده و در برخی کشورها مانند فرانسه مشارکت بیست و چند در صد است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها