موج
کدخبر : ۳۱۸۷۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318746

قائدی در گفتگو با موج:

نامزد لیست پیشرفت و رفاه گفت: کارمندان قبل از دریافت حقوق مالیات میدهند اما برج سازان میلیاردی فرار می کنند.

نامزد لیست پیشرفت و رفاه: کارمندان قبل از دریافت حقوق مالیات می‌دهند اما برج سازان میلیاردی فرار می‌کنند؛ مرضیه قائدی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  اظهار داشت: برای مردم در این سال‌های اخیر دلنگرانی‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بسیاری ایجاد شده است به گونه‌ای که مسئله تحریم‌های یکجانبه آمریکا هرچند سعی در اخلال در زندگی روزمره مردم داشته اما مردم با نجابت تحمل و صبر کردند.

وی افزود: اگرچه کشور دچار مشکلات تحمیل شده از سوی آمریکا است اما بخش وسیعی از مشکلات مدیریتی است و دستگاه‌های اجرایی ما می‌توانند با درست اداره کردن این مشکلات را به حداقل برسانند و مجلس یازدهم نیز باید در جهت رفع تمام مشکلات مدیریتی تلاش کند.

قائدی با تاکید بر اینکه راه حل مشکلات کشور از دل جلسات دانشگاهی و نخبگان متخصص بیرون می‌آید، تصریح کرد: باید با شکل دهی یک مجلس قدرت را به این قوه برگردانیم و دوباره همانگونه که امام (ره) تاکید داشتند در راس امور قرار بگیرد.

نامزد لیست جبهه پیشرفت و عدالت اضافه کرد:‌ نماینده مجلس باید منافع ملی را بر منافع شخصی و جناحی ترجیح دهد. آغاز همه فسادهای توجه به منافع شخصی است. وقتی یک نماینده مجلس به فکر جیب باشد آنگاه زبان برنده سوال و چشم تیز نظارت به تعطیلات می‌روند.

وی با بیان اینکه باید به فکر دغدغه‌های مردم باشیم، افزود: مجلس عصاره ملت و ویترین مردم ایران است آیا یک نماینده فرصت طلب و قوم‌گرا می‌تواند ویترین مرم ایران باشد؟

قائدی با تاکید بر اینکه مشکل مجلس تصویب قوانین جدید نیست، گفت: یک قانون خوب بدون نظارت به یک قانون بد تبدیل خواهد شد.

نامزد لیست جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از قانون مالیات نیز انتقاد و تاکیدکرد: چرا کارمندان و فرهنگیان باید قبل از دریافت حقوق مالیات بدهند و برج‌سازان میلیاردی پس از کسب سود هم مالیاتی نپردازند؟ افراد که ثروت‌های غیرقابل کنترل دارند از مالیات فرار می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها