موج
کدخبر : ۳۱۴۷۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314778

کرد در گفتگو با موج:

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل بارندگی هایی که از سال گذشته آغاز شده، سدلادیز شکاف های عمیقی برداشته است.

علی کرد نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در سیستان و بلوچستان، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، اظهار داشت: سد لادیز  در مسیر رودخانه‌هایی که از کوه تفتان سرچشمه می‌گیرد که به منظور ارتقاء و غنی‌سازی آب های زیر زمینی شهرستان‌های اطراف منطقه ساخته شده است.

وی ادامه داد: این سد به دلیل بارندگی ها که از اسفند ماه 97 آغاز شد، تخریب شده است.

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه این سد از سال گذشته شکاف های عظیمی برداشته آب در حال خروج از آن است.

وی با بیان اینکه علیرغم همه پیگیری هایی که کرده ایم هنوز هیچ اقدامی در این باره انجام نشده است، تصریح کرد: اگر این سد ترمیم نشود جان 30 هزار نفر از مردم در خطر است که تلفات جانی در پی خواهد داشت.

به گزارش موج، سد لادیز واقع در 85 کیلومتری زاهدان در 20 بهمن ماه 1387  با حضور وزیر نیرو، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسوولان سد دو در لادیز در بخش میرجاوه شهرستان زاهدان و سد خیرآباد در شهرستان نیکشهر به بهره‌برداری رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ


    سلام علیک بله دوستان گلم حرفهای نماینده را تایید میکنم بنده خودم از لادیز هستم و از نزدیک سد را دیده ام و احتمال شکستن سد خیلی زیاد هست و جان هزاران نفر در خطر هست لطفا مسولان هر چه زودتر اقدام کنند با تشکر ریگی

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها