موج
کدخبر : ۳۱۱۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311983

سردار دهقان در گفتگو با موج:

مشاور فرمانده کل قوا گفت: آمریکایی ها به دنبال تغییر رمز مقاومت هستند در حالی که مقاومت به یک مکتب تبدیل شده و کل دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

 سردار حسین دهقان مشاور فرمانده کل قوا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی، اظهار داشت: شهادت سپهبد سلیمانی منجر به انسجام جبهه مقاومت خواهد شد.

وی با بیان اینکه سپهبد سلیمانی از شاگردان مقام معظم رهبری بود،  ادامه داد: شهید سلیمانی در حوزه فرماندهی علاوه بر مهربانی و حلمی که داشت فردی بسیار قاطع و تعیین کننده نیز بود لذا او نماد تمام عیار سازندگی است.

سردار دهقان با اشاره به ویژگی های اخلاقی سپهبد سلیمانی، افزود: از ویژگی های او می توان به جهاد بی بدیل، تواضع، صبر، دوراندیشی تفکر راهبردی، قدرت فرماندهی صحنه، توان تبدیل راهبرد به تاکتیک، نقش آفرینی در سطوح بلند دیپلماسی و طراحی راهبردی عملیاتی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: 

شهادت سپهبد سلیمانی نشان دهنده استیصال آمریکاست

شهادت سردار سلیمانی آغاز پیروزی بر توطئه های غرب و سقوط رژیم صهیونیستی در منطقه خواهد بود

وجب به وجب خاک خاورمیانه برای آمریکایی ها نا امن خواهد شد

استکبار جهانی بداند پاسخ جنایت وحشیانه خود در به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی را خواهد گرفت

مشاور فرمانده کل قوا با بیان اینکه آمریکا خواستار عدم صلح و امنیت در منطقه است، تصریح کرد: سلطه جویی و جنایات آمریکا برای مردم منطقه مشخص شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال تغییر رمز مقاومت است، افزود: آمریکایی‌ها سخت در اشتباه هستند، چون مقاومت به یک مکتب تبدیل شده و کل دنیا را متأثر کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها