موج
کدخبر : ۳۰۹۱۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309111

سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش با اشاره به تلاش دشمنان در کاستن از امید جوانان در داخل کشور، گفت: ترفند جدید دشمنان ما عملیات روانی با سو استفاده از مشکلات معیشتی ملت است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح شنبه در آیین اختتامیه پنجمین مراسم مشترک تحلیف و اعطای سردوشی به دانش پژوهان آموزشگاه های ارتش که در مرکز آموزش جوادالائمه(ع) نیروی زمینی ارتش (نزاجا) برگزار شد، گفت: دوران معاصر ما پر است از حوادث گوناگون که بدون تردید نقطه عطف مبارک آن پیروزی انقلاب اسلامی است‌ تا قبل از انقلاب اسلامی جهان بین دو ابر قدرت شرق و غرب تقسیم شده بود و این دو ابر قدرت بودند که برای کشورها و ملت ها تصمیم می‌گرفتند و ایران عزیز ما نیز از این قاعده مستثنا نبود.

وی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی با تکیه بر آموزه های دینی و مردم ندای استقلال سر داد و پرچمدار مبارزه با نظام سلطه در جهان شد» خاطر نشان کرد: از همان روزهای اول پیروزی انقلاب نظام سلطه سرکردگی آمریکا هرکاری که از دستشان بر می‌آمد علیه ملت و نظام انجام دادن اما به حول الهی نهال انقلاب اسلامی امروز به درخت چهل ساله‌ای تبدیل شده که هیچ طوفانی قادر به مقابله با آن نیست و ملت ایران انجدان آبدیده شده‌اند که در هر مبارزهای سربلند بیرون می‌آیند.

فرمانده کل ارتش در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان در کاستن از امید جوانان در داخل کشور، گفت: ترفند جدید دشمنان ما عملیات روانی با سو استفاده از مشکلات معیشتی ملت است. اگر دیروز اماکن حیاتی هدف بمب و موشک بود امروز امید و انگیزه مردم از جمله جوانان ما در آماج بمباران رسانه ای دشمن است.

* هر کس کاری کند که به امید مردم لطمه بزند به نفع دشمن کار کرده است

سرلشکر موسوی با تاکید بر اینکه امروز هر کس کاری کند که به امید مردم لطمه بزند به نفع دشمن کار کرده است، خطاب به دانش‌آموختگان ارتشی حاضر در مراسم یادآور شد: امروز انگیزه و تلاش های مومنان شما نماد امید و بی هراسی و حضور شما در صف دفاع اژ ارزشهای انقلاب نماد دفاع ابدی از ارزش های انقلابی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها