موج

اردکانیان در حاشیه جلسه هیات دولت:

وزیر نیرو گفت: ما منطقه ای هستیم که بیشترین تنوع آبی را در مرزهای خود داریم. در این دوره برای اولین بار کشور ترکیه هم مشارکت خواهد داشت و معاون وزیرشان در این شورا شرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایندگان ۱۵ کشور منطقه و حدود ۹ سازمان منطقه‌ای و بین‌المللی در نشست شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری حضور می‌یابند.

وی افزود: مدتی وضعیت فعالی نداشت و خوشبختانه این دوره، آغاز دوره سوم این مرکز است و با استقبال خوبی از ناحیه کشورهای منطقه و حتی برخی از سازمان های مستقر در اروپا که عمدتا نقش کمک کننده دارند مواجه شدیم.

وزیر نیرو بیان کرد: پیش بینی ما این است که تعدادی از پیشنهادات که عمدتا ناظر بر انتقال دانش و همکاری های منطقه ای است، بالاخره باید به تصویب برسد.

اردکانیان خاطرنشان کرد: ما منطقه ای هستیم که بیشترین تنوع آبی را در مرزهای خود داریم. در این دوره برای اولین بار کشور ترکیه هم مشارکت خواهد داشت و معاون وزیرشان در این شورا شرکت می کند.

وی افزود: از جمهوری آذربایجان، عراق، کشور عمان و قرقیزستان، تاجیکستان، سوریه، هندوستان و سازمان های مستقر در سوییس و آلمان مشارکت دارند. 

وزیر نیرو تصریح کرد: فکر می کنم فردا بعد از ظهر در وضعیتی باشیم که بتوانیم راجع به مصوبات این شورا و طرح ها و پروژه های این کشورها اجرا خواهد شد صحبت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها