موج

حاجی میرزایی در حاشیه جلسه هیات دولت:

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما برای مسکن فرهنگیان توافقی را با وزارت راه و شهرسازی انجام داده ایم مبنی بر اینکه ۱۷۰ هزار نفر از فرهنگیان بتوانند در شهرها و روستاها که فاقد مسکن هستند، صاحب مسکن شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: ما برای مسکن فرهنگیان توافقی را با وزارت راه و شهرسازی انجام داده ایم مبنی بر اینکه ۱۷۰ هزار نفر از فرهنگیان بتوانند در شهرها و روستاها که فاقد مسکن هستند، صاحب مسکن شوند و ظرف سه سال این توافق اجرایی خواهد شد.

حاجی میرزایی درباره اقداماتی که برای تبدیل وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش در دستور کار است، گفت: تعدادی از مربیان پیش دبستانی و حق التدریسان آزاد که در سال‌های گذشته با آموزش و پرورش همکاری می کردند، آئین نامه برای تبدیل وضعیت آنان ابلاغ شده است و همه آنان باید در یک دوره یکساله شرکت کنند و متناسب با جنس، رشته و منطقه و نیازی که آموزش و پرورش دارد، ظرف سه سال آینده یعنی تا پایان برنامه ششم توسعه، به استخدام در بیایند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: همچنین برنامه‌هایی برای آموزشیاران نهضت سواد آموزی و آموزش دهنده هایی که با این نهاد همکاری می کردند هم در دست اجراست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها