موج

سردار سرتیپ حاجی زاده:

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در مراسم گرامیداشت شهدای این نیرو گفت: مجلسی که امروز برگزار شده، به ختم شباهت ندارد، چراکه متعلق به شهدا بوده و شهدا نیز زنده بوده و اثرشان در جامعه دیده و حس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده ، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای این نیرو که به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی‌مقدم اظهار کرد: امنیتی که مردم ما امروز دارند، مدیون رشادت‌هایی از جنس طهرانی مقدم‌ و یارانش است.

وی افزود: همانطور که می‌بینید مجلسی که امروز برگزار شده، به ختم شباهت ندارد، چراکه متعلق به شهدا بوده و شهدا نیز زنده بوده و اثرشان در جامعه دیده و حس می‌شود.

فرمانده هوافضای سپاه تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم زحمات بسیاری کشید و نمادی برای کشور شد. ما شهدای زیادی همچون طهرانی مقدم و حججی داشته و داریم و آنها با تلاش و مجاهدتشان ما را به اینجا رساندند.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: شهید طهرانی مقدم راهی را نشان داد و این راه توسط فرزندان وی در تمامی عرصه‌ها و دانشگاه‌ها پیگیری شد تا به پیشرفت‌هایی که امروز می‌بینید، برسیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها