موج

سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش گفت: تیپ ۶۵ نیرو مخصوص تیپ زبده نیروهای مسلح ‌یگانی خوشنام و مقتدر است. این تیپ برای دشمنان موجب رعب و وحشت است و برای دوستان مایه امید است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز در مراسم اختتامیه دوره های آموزشی یگانهای نیرو مخصوص و واکنش سریع نیروی زمینی ارتش(نزاجا) اظهار کرد: تیپ ۶۵ نیرو مخصوص تیپ زبده نیروهای مسلح ‌یگانی خوشنام و مقتدر است. این تیپ برای دشمنان موجب رعب و وحشت است و برای دوستان مایه امید است.

وی افزود: داشتن چنین نیروهایی امید امروز و آینده ما هستند و سدهای فولادین دفاع از ملت و کشور ما هستید.

* ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد

سرلشکر موسوی ادامه داد: یکی از اهداف بسیار مهم ما در نیروی زمینی تربیت افراد چند مهارته و تشکیل یگانهای چند منظوره بوده که در این کار نزاجا بسیار خوب عمل کرده و اهداف تعیین شده را با زمان کمتر و دقت بالاتر طی کرده اند. ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، چون تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: نیرویی زمینی در مسیر نیازمندی های انقلاب و جلوتر از تهدیدات با سرعت خوبی در مسیر تحول پیش می رود. اما ایمان و اراده بالاتر از همه توانمندی ها است که حکایت از عزم درونی و جدی شما برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی به ویژه تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها