فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: از جمله توفیقات مهم نیروی زمینی ارتش استقرار قدرتمندانه در مرز‌های شمال شرق کشور و از بین بردن صدای ضد انقلاب در مرز‌ها است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم افتتاحیه هفدهمین همایش تجلیل از ممتازین نزاجا اظهار کرد: بنده از شما همسران و کارکنان نیروی زمینی ارتش تشکر می‌کنم زیرا اگر همکاری شما نبود این بزرگواران نمی‌توانستند به درستی خدمت کنند. 

وی ادامه داد: ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران اعتقاداتی داریم که در صدر این اعتقادات، اعتقاد به شکرگزاری از خداوند است و خداوند را شاکریم که ما را از نعمت امامت و ولایت بهره‌مند کرده است. 

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نیروی زمینی با توکل برخدا و وجود شما کارکنان ممتاز موفق به کسب توفیقات خوبی شده است، افزود: از جمله این توفیقات می توان به استقرار قدرتمندانه در مرز‌های شمال شرق کشور و از بین بردن صدای ضد انقلاب در مرز‌ها و شهر‌های جنوب شرق کشور اشاره کرد.

امیر سرتیپ حیدری به حضور ارتش در کنار مردم اشاره کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش تلاش کرده در تمام اتفاقات مانند سیل، زلزله در کنار مردم حضور داشته باشد که امیدواریم همه این اقدامات موجبات رضایت خداوند متعال و رهبر انقلاب را فراهم آورده باشد.

* باید گفت بانوان به اندازه همسرانشان در موفقیت‌های ارتش سهیم هستند

وی بیان کرد: همسران کارکنان ارتش، کانون خانواده را گرم می‌کنند و باید گفت بانوان به اندازه همسرانشان در موفقیت‌های ارتش سهیم هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خطاب به همسران کارکنان ارتش گفت: شما باید بدانید امروز نوع مراقبت‌هایی که باید از فرزندان کارکنان ارتش انجام دهید، متفاوت است. امروز فضای مجازی بسیار در شکل گیری و تربیت فرزندان ما بسیار موثر است.

سرتیپ حیدری تأکید کرد: باید برای تربیت فرزندان زمان صرف کرد و نباید از این حوزه غافل بود زیرا تربیت در جامعه کنونی بسیار سخت‌تر از گذشته شده است