موج

حجت الاسلام صدیقی:

امام جمعه موقت تهران گفت: زدن یک پهپاد آمریکایی با موشک، نقطه عطفی است که نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران ضمن تبریک میلاد مسعود امام هادی (ع) و مناسبت‌های عرشی ماه ذی الحجه، اظهار کرد: 

مسئله ولایت خدا، واسطه فیض بودن بین خالق و مخلوق است، امامت عهدالله است، خداوند امامت را جعل خودش معرفی کرده که با انتخابات و شورا درست نمی‌شود و عهدالناس نیست، این ولایت مدیریت، وحدت و هدایت است. شما هیچ رهبری را در عالم سراغ ندارید که قدرت او را نگیرد، اما این ولایت مرات خدا است.

* سقوط پهپاد رادار گریز آمریکایی توسط ایران نشانه افول تمدن آلوده به ظلم غربی و استکباری است

او با اشاره به نزدیک بودن عیدغدیر، ادامه داد: در عید غدیر نشان دهید که عاشق علی هستید، در آن روز برای خانواده تان بهترین غذا، هدیه و اخلاق را در نظر بگیرید. در آن روز لباس شادی، تبسم و... را فراموش نکنید همچنین بنیاد بین المللی غدیر هم چند سالی است که کاروان‌های شادی را در شهرستان‌های مختلف کلید زده و بسته‌های فرهنگی را به مساجد ارسال می‌کند. همه با هم دست به دست هم دهیم، زیرا علی در همه جا جلوه خداست.

امام جمعه موقت تهران گفت:سقوط پهپاد رادار گریز آمریکایی توسط ایران را نشانه افول تمدن آلوده به ظلم غربی و استکباری دانست.

او همچنین به دستاورد‌های جوانان ایرانی در زمینه ساخت هواپیما، زیردریایی و مسائل مخابراتی نیز اشاره کرد و گفت: کار‌های بزرگی انجام شده که باید برای ملت ایران و مستضعفان جهان بازگو شود.

خطیب جمعه تهران ادامه داد: مسئله دیگر دیدار نمایندگان مقاومت یمن با مقام معظم رهبری بود. خداوند زمینه ظهور و یاران امام زمان را پرورش می‌دهد. اکنون یمن ۸ سال تمام بدون کمک کشوری و با دست خالی در مقابل متجاوزان آمریکایی، سعودی و اماراتی مقاومت کرده و با وجود آنکه متجاوزان ۸۰ هزار کودک را به خون کشیدند و همه جا را ویران کردند، اما مقاومت ادامه دارد.

* توطئه تجزیه یمن نشانه عجز و درماندگی متجاوزان است

وی توطئه تجزیه یمن را نشانه عجز و درماندگی متجاوزان دانست و گفت: در این مسیر شهدای عظیمی تقدیم شده است و پیروزی قطعی که وعده الهی است نصیب یمن خواهد شد.

حجت الاسلام صدیقی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه خاطرنشان کرد: دیدار نمایندگان مقاومت یمن از جمله رویداد‌های مهم‌بود، به عقیده من خداوند درحال پرورش زمینه‌های ظهور است.

وی ادامه داد: ٥ سال است که مقاومت مردم یمن بدون هیچ کمکی با دستان خالی انجام شده، ما با مصیبت‌های زیادی از سوی آمریکا مواجه شدیم، اما تمام این موارد نشان دهنده پیروزی مقاومت اسلامی است، من همین جا به رهبر مقاومت یمن این آینه‌ی صبر و تابع ولایت تسلیت عرض می‌کنم.

او در ادامه با بیان اینکه مسئله کشمیر جز مصیبت‌های جاری عرصه بین المللی است، تصریح کرد: از نخست وزیر هند انتظار نمی‌رفت که حرکتی برخلاف قانون و مصالح بین المللی انجام ندهد، ما به حکومت هند توصیه می‌کنیم که در کار خود تجدید نظر کند زیرا چنین اقداماتی عاقبت ندارد. حتما خداوند همراه مؤمنینی است که مورد ظلم قرار می‌گیرند، از کار خود اعلام پشیمانی کنید.

حجت الاسلام صدیقی گفت: شیخ ابراهیم زکزاکی مبدأ یک خیزش جدید است، با وجود اینکه او را بستری کردند، اما اجازه معالجه ندارد، این کار با کدام وجدان سازگار است؟ این است حقوق بشر غربی. اکنون وقت بیداری ملت‌ها است.

خطیب جمعه تهران در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد و قاچاق، با شمشیر حق به دست رئیس قوه قضائیه انجام می‌شود البته مسئله‌ی مالیات، ارز، فساد و. باید جهادگرایانه ساماندهی شود تا کار به جایی برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها