موج

فرمانده نیروی دریایی ارتش از مجموعه صنعتی نظامی کارخانجات نیروی دریایی ارتش مستقر در بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در مجموعه صنعتی نظامی کارخانجات نیروی دریایی ارتش مستقر در بندرعباس، از قسمت‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

در این بازدید که سردار شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) نیز حضور داشت، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان کارخانجات این نیرو ضمن خدا قوت، با تأکید بر لزوم حفظ نقاط قوت در راستای حرکت رو به جلو با حضور جوانان با انگیزه و متخصص در این مجموعه، خاطرنشان کرد: لازم است همواره تلاش شود تا نقاط قوت را حفظ و تقویت و با ایجاد ایده های نو و خلاقانه این همت غیورانه در خصوص ساخت، تعمیر و تولید تجهیزات نظامی با وجود تحریم های ظالمانه دشمن و  بدون وابستگی شتاب بخشیده و در پیشبرد اهداف کلان و راهبردی نداجا کوشا باشید.

بر اساس این گزارش، فرمانده نیروی دریایی ارتش و معاون هماهنگ کننده مرکزی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ضمن بازدید از روند تعمیرات یگان های سطحی و زیر سطحی، از نزدیک در جریان میزان پیشرفت پروژه شیراز قرار گرفتند.

گفتنی است، همچنین تیم ارزیابی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) به سرپرستی سردار علی شادمانی معاون هماهنگ کننده این قرارگاه، با حضور در منطقه دوم دریایی ولایت از روند احداث پروژه های در حال ساخت بازدید کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها