نماینده کاشان در مجلس:

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: مخالفت با طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان در مجلس عجیب است.

سید جواد ساداتی نژاد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که امروز در مدیریت جامعه با آن روبرو هستیم، بی اعتمادی برخی از مردم به مسوولان است. علت این امر نیز عدم شفافیت در مبادلات اقتصادی، میزان حقوق و پاداش مدیران و بالاخره برخی اختلاس های کشف شده است.

وی افزود: وقتی مردم با حجم زیادی از اختلاس های چند هزار میلیاردی در جامعه روبرو می شوند و هر روز یک دادگاه برگزار می کنیم، معلوم است که عده ای تصور می کنند که مسوولان دولت و نمایندگان مجلس و استانداران و فرمانداران همه گرفتار مشکلات مالی هستند.

نماینده کاشان در مجلس تصریح کرد: بی اعتمادی مردم به طور قطع آسیب های گسترده اجتماعی و سیاسی به همراه خواهد داشت و اگر در این حوزه چاره اندیشی نشود، در آینده با آسیب های غیر قابل جبران روبرو خواهیم شد.

ساداتی نژاد گفت: برای مقابله با این آسیب ها، یکی از راه های خوبی که در دستور کار قرار گرفت، تهیه طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان بود. این طرح با کار کارشناسی خوبی تدوین و به صحن علنی آمد، اما ناگهان عده ای از نمایندگان خواستار مسکوت گذاشتن این طرح شدند!

وی با تاکید بر اینکه مخالفت با طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان از سوی برخی عجیب است، گفت: انتظار نداشتیم که تعدادی از نمایندگان با این طرح مخالفت کنند.

نماینده کاشان در مجلس تصریح کرد: متاسفانه عده ای به طور مکرر شعار ضرورت شفافیت در جامعه را سر می دهند، اما وقتی نیاز به عمل و حضور در میدان است، ناگهان به شیوه دیگری بر خلاف شعارهای قبلی خود عمل می کنند.

ساداتی نژاد گفت: مردم به طور قطع رفتار این افراد را رصد می کنند و متوجه می شوند که چه کسانی مخالف شفافیت مالی مسوولان هستند و چه کسانی برای تحقق این مهم تلاش می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها