موج

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، از ابلاغ درجات جدید از سوی وزیر کشور به استانداری‌های ذیربط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، از ابلاغ درجات جدید از سوی وزیر کشور به استانداری‌های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در این سازمان خبر داد.

معاون وزیر کشور تصریح کرد: در استان گلستان درجه شهرداری گرگان مرکز استان به ۱۱ ارتقاء یافت.

وی افزود: در استان اصفهان درجه شهرداری بهارستان به ۸، در استان فارس درجه شهرداری اقلید به ۸، در استان مازندران درجه شهرداری گلوگاه به ۶ و در استان کرمان درجه شهرداری رودبارجنوب به ۶ ارتقاء یافت.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد: در استان سیستان و بلوچستان درجه شهرداری دوست محمد به ۵، در استان خراسان رضوی درجه شهرداری نشتیفان به ۴، در استان خراسان شمالی درجه شهرداری تیتکانلو به ۳، در استان فارس درجه شهرداری نوبندگان به ۳، در استان هرمزگان درجه شهرداری کوشکنار به ۳، در استان خراسان رضوی درجه شهرداری شادمهربه ۳ ارتقاء یافت.

وی افزود: ارتقای درجه شهرداری‌های ذکر شده به استناد تبصره (۳) ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیأت وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری‌ها که فروردین ۹۴ به تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

جمالی نژاد اضافه کرد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را پس از تاأیید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها