نقوی حسینی در جمع خبرنگاران خبر داد:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از هوافضای سپاه با هدف تقدیر و تشکر از محافظان آسمان ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدحسین نقوی حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اقدامات ارزشمندی که سپاه مقتدر اسلام در روزهای اخیر انجام داده، برخورد قاطع با پهپاد جاسوسی آمریکا بود که به آسمان ایران تجاوز کرد.

وی افزود: ساقط کردن این پهپاد جاسوسی نقش موثری در اثبات اقتدار ایران اسلامی داشت و به طور قطع باید فرماندهان و نیروهای این عملیات حساس تقدیر و تشکر کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در همین راستا امروز اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور در نیروی هوافضای سپاه، ضمن دیدار و گفتگو با سردار حاجی زاده، فرمانده مقتدر این نیرو، از نیروهای شرکت کننده در عملیات سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا تقدیر خواهند کرد.

نقوی حسینی گفت: همچنین بازدید از لاشه های پهپاد آمریکایی و اطلاع از جزییات این عملیات نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

وی تاکید کرد: مجلس به طور قطع از هر اقدامی که در جهت تقویت اقتدار ایران اسلامی باشد، حمایت می کند و اگر نیاز به تخصیص بودجه و یا تصویب قوانین باشد، در این راستا پیش قدم خواهیم شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها