موج

سرلشکر رشید:

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) گفت: ما از جنگ استقبال نمی کنیم، اما برای دفاع از منافع ملت شریف ایران مقابل هرگونه تهدید و تجاوزی قاطعانه برخورد می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) از یکی از پایگاه های نیروی هوا فضای سپاه پاسداران در استان اصفهان بازدید کرد و گفت: ما از جنگ استقبال نمی کنیم، اما برای دفاع از منافع ملت شریف ایران مقابل هرگونه تهدید و تجاوزی قاطعانه برخورد می کنیم.

وی انهدام هواپیمای جاسوسی مدرن آمریکایی در شرق تنگه هرمز بر فراز آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران را نمونه ای روشن از این دفاع شجاعانه دانست.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) تصریح کرد: این عملیات با چهار ویژگی دقت در هدف گذاری، محاسبه بسیار دقیق، تصمیم گیری و اقدام به موقع همراه بود که از این اقدام به موقع و عملیات بسیار درخشان از نیروهای قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و به ویژه پدافند هوایی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر کرد.

آمریکا در صورت وقوع جنگ، هزینه زیادی را پرداخت خواهد کرد

سرلشکر رشید منافع ملت های منطقه را به هم پیوسته دانست و خاطرنشان کرد: اقدامات مداخله جویانه آمریکایی ها و تحریک بعضی از همراهان منطقه ای آنها به ویژه رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی، صلح و آرامش و ثبات منطقه را به خطر می اندازد و این در حالی است که در صورت وقوع جنگ هزینه زیادی را پرداخت خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها