نماینده ارومیه در مجلس با تاکید بر اینکه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را با جدیت پیگیری می کند، گفت: وزیر حتی به نمایندگان مجلس هم درباره گرانی ها پاسخ نمی دهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، نادر قاضی پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه هر روز شاهد افزایش قیمت کالاها و اجناس هستیم و در این میان افزایش قیمت مواد غذایی و محصولات دامی و کشاورزی فشار مضاعفی را به مردم وارد کرده است.

وی افزود: به عنوان نمونه در روزهای اخیر قیمت محصولات لبنی از جمله شیر و ماست و ... افزایش بسیاری یافته و بخش مهمی از مردم به ویژه اقشار کم درآمد و آسیب پذیر توان خرید شیر و لبنیات را ندارند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: مردم از نمایندگان خود در خانه ملت انتظار دارند تا از مسوولان درباره افزایش قیمت ها توضیح خواسته و برای کاهش گرانی ها اقدام کنند.

قاضی پور گفت: متاسفانه وزیر جهاد کشاورزی پاسخ نمایندگان را نمی دهد. به همین دلیل طرح استیضاح وی ر به طور رسمی مطرح کردیم، اما وزیر حتی حاضر نشد برای توضیح به نمایندگان مجلس در کمیسیون تخصصی حضور یابد.

وی بیان داشت: روز گذشته قرار بود تا وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون صنایع حضور یابد، اما پس از بارها تماس و حتی تماس رییس کمیسیون، در جلسه حضور نیافت.

نماینده ارومیه در مجلس گفت: به همین دلیل امروز در تذکری در صحن علنی مجلس از رییس مجلس خواستم تا طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را اعلام وصول کند. زیرا دیگر به غیر از استیضاح، راهی برای پیگیری خواست مردم نداریم.

قاضی پور تاکید کرد: به طور قطع طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را با جدیت پیگیری می کنیم و امیدواریم از این طریق بتوانیم به وظائف نمایندگی خود عمل کنیم.