معاون هماهنگ کننده ارتش از روند بازسازی اردوگاه ساحلی فرهنگی، آموزشی شهید رسولی نوشهر بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حبیب الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‎کننده ارتش در اردوگاه ساحلی فرهنگی _ آموزشی شهید رسولی نوشهر حضور یافت و روند بازسازی و میزان آمادگی این اردوگاه برای میزبانی از خانواده‌های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در ایام تعطیلات فصل تابستان را ارزیابی کرد.

رئیس ستاد ارتش طی بازدید از قسمت‌های مختلف این اردگاه، ضمن تقدیر از زحمات و اقدامات مؤثر بنیاد تعاون ارتش اظهار داشت: تکریم خانواده‌های کارکنان ولایی و زحمت‌کش ارتش جمهوری اسلامی ایران که مهم‌ترین پشتوانه فکری، فرهنگی و معنوی برای کارکنان به‌شمار می‌آیند از اولویت‌های سلسله مراتب فرماندهی ارتش است که می‌بایست همه فرماندهان و سازمان‌های آجا مخصوصاً بنیاد تعاون ارتش در این راستا اهتمام جدی داشته باشند تا محیطی شاداب و مفرح برای اعضای خانواده کارکنان فراهم شود.

وی افزود: در بازدید به عمل آمده شاهد خدمات شایان توجهی توسط بنیاد تعاون ارتش بودیم که جای قدردانی و تشکر دارد و امیدواریم مشابه این اقدامات اثرگذار توسط همه نیرو‌های ارتش در اردوگاه‌های فرهنگی – آموزشی آجا صورت پذیرد.

امیر دریادار سیاری تصریح کرد: ان‌شاءالله همه اردوگاه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران با الگوبرداری از اردوگاه شهید رسولی نوشهر در زمره اردوگاه‌های مؤثر قرار گیرند و اقدامات فرهنگی-آموزشی مناسب و مطلوبی برای خانواده‌ها ارائه نمایند.

در این بازدید که امیر دریادار محمد پورکلهر معاون نیروی انسانی ارتش و امیر سرتیپ دوم عباس‌زاده رئیس بنیاد تعاون ارتش نیز معاون هماهنگ کننده ارتش را همراهی می‌کردند، امیر دریادار سیاری دستورات و تأکید‌های لازم برای تسریع در روند آماده سازی اردوگاه‌های ساحلی فرهنگی – آموزشی برای استفاده خانواده‌های کارکنان را صادر کرد.