کواکبیان در مجلس:

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت انگلستان این روزها حیثیت خود را به باد می‌ دهد و با پیروی از آمریکا انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی برده و ادعا می‌کند که نفتکش‌ها را ایران به آتش کشیده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری اظهار کرد: دولت انگلستان این روزها حیثیت خود را به باد می‌ دهد و با پیروی از آمریکا انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی برده و ادعا می‌کند که نفتکش‌ها را ایران به آتش کشیده است.

وی افزود: به عنوان رئیس گروه دوستی ایران و انگلیس می‌گویم که مردم ایران این گونه موضع‌گیری ها را مورد توجه قرار می‌دهند، قطعاً مخالفان روابط دیپلماتیک در منطقه هنگام زمان ملاقات نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب این کار را انجام دادند. سایت‌هایی که به غلط نوشتن ما در جشن تولد ملکه انگلستان و یا در افطاری انگلستان شرکت کرده‌ایم می‌گویم تقوای بیشتری داشته باشید.

نماینده مردم تهران بیان کرد: به بلندقامتان ایران در عرصه والیبال تبریک می‌گویم از وزیر می‌خواهم که مشکلات فوتبالی دو تیم پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس را رفع کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها