عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجتبی ذوالنور کاندیدای نهایی فراکسیون نمایندگان ولایی برای ریاست این کمیسیون است.

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: آقایان علاالدین بروجردی و مجتبی ذوالنور برای ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس کاندیدا شده بودند که در این رابطه چندین جلسه میان نمایندگان فراکسیون نمایندگان ولایی و همچنین فراکسیون مستقلین ولایی برگزار شد.

وی افزود: پس از بحث و بررسی های مختلف و استماع نظرات این دو نماینده، در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که آقای مجتبی ذوالنور از طرف نمایندگان ولایی حاضر در کمیسیون امنیت ملی برای ریاست این کمیسیون نامزد شود.

نماینده مشهد در مجلس تصریح کرد: به همین دلیل آقای بروجردی بر اساس اطلاعاتی که داریم از نامزدی انصراف داده اند و به همین دلیل تنها نامزد نمایندگان ولایی برای ریاست کمیسیون فوق آقای ذوالنور است.

لازم به توضیح است، از سوی نمایندگان عضو فراکسیون امید و همچنین نمایندگان مستقل نیز حشمت الله فلاحت پیشه برای ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کاندیدا شده است.

پیش از این مصطفی کواکبیان نیز از این جریان سیاسی نامزد شده بود، اما به نفع فلاحت پیشه انصراف داد.

انتخابات هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار بود عصر روز گذشته برگزار شود، اما به دلیل تاخیر نمایندگان ولایی برای حضور در جلسه، این اقدام با اعتراض دیگر نمایندگان و خروج آنها از کمیسیون همراه بود جلسه از حد نصاب افتاد.

احتمالا این انتخابات روز سه شنبه و یا یکشنبه هفته آینده برگزار گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها