عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بحث استیضاح وزیر نفت متوقف نشده است.

هدایت الله خادمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: انتقادهای جدی به عملکرد وزارت نفت وجود دارد و نمایندگان نیز نقدهای جدی درباره این موضوع دارند.

وی افزود: مسائلی همچون نوع قراردادهای منعقد شده در وزارت نفت، نحوه عملکرد وزارت نفت و شخص وزیر نفت در زمینه مقابله با تحریم ها و نحوه بهره برداری از مخازن مشترک از جمله موضوعاتی است که با انتقادهای جدی روبرو است.

وی افزود: مجموعه مشکلات در وزارت نفت موجب شده تا طرح استیضاح زنگنه وزیر نفت در دستور کار برخی از نمایندگان قرار گیرد و این موضوع در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تکذیب مطالبی مبنی بر اینکه بحث استیضاح زنگنه وزیر نفت متوقف شده است، گفت: برای این منظور آقای مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس مشغول پیگیری و جمع آوری امضاهای بیشتر هستند.

خادمی گفت: از ابتدا هم قرار بود که وقتی تعداد امضاها به میزان قابل توجهی افزایش یافت، این طرح را به هیات رییسه مجلس ارائه دهیم و هم اکنون نیز روند پیگیری طرح استیضاح وزیر نفت با قدرت ادامه دارد.

وی تاکید کرد: هدف ما برای استیضاح وزیر نفت، سیاسی نیست و کسانی که این طرح را سیاسی جلوه می دهند، به دنبال لغو استیضاح زنگنه هستند.