دبیر شورای عالی امنیت ملی در بازدید از مناطق سیل زده گفت: پایان دادن به آلام و مشکلات مردم سیل زده را از اولویت‌های اصلی نظام است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی شمخانی ،  دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (پنجشنبه ۱۶ خرداد) در ادامه بازدید و رسیدگی به امور سیل زدگان استان خوزستان وارد شهر دارخوین شد و ضمن صحبت با مردم و عشایر این منطقه، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

دبیر شورای عالی امنیت ملی سپس در نشستی با مسئولان و مدیران محلی این شهر روند ارایه خدمات رسانی و چگونگی تدوام آن و حل و فصل مشکلات اصلی این منطقه سیل زده را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه بازدید دبیر شورای عالی امنیت ملی از روستاها و شهرهای سیل زده استان خوزستان وی  پیش از ظهر امروز وارد خرمشهر شد و از روستاهای سیل زده این شهر بازدید کرد.

دریابان علی شمخانی سپس در جلسه ای یا حضور اعضای شورای اداری شهر خرمشهر با بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به امور سیل زدگان، طی سخنانی، پایان دادن به آلام و مشکلات مردم سیل زده را از اولویت‌های اصلی نظام بر شمرد.

وی تصریح کرد؛ با تاکیدات مجدد رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز عید فطر مبنی اینکه سیل زدگان بخصوص سیل زدگان خوزستانی که در معرض گرمای شدید هوا نیز قرار دارند نباید فراموش شوند. 

دبیر شورای عالی امنیت ملی از دستگاه‌های مسئول خواست با جدیت تمام و  کار جهادی و بی وقفه، به روند بازسازی مناطق آسیب دیده به ویژه احیای اراضی کشاورزی و نخیلات مردم منطقه سرعت بیشتری ببخشند.