معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: کار جهادی همراه با مدیریت کارآمد، نیروی انسانی و تجهیزات کافی مهمترین موئلفه برای رفع عبور از موانع است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در جمع فرماندهان و مسئولان پایگاه هوای شهید دلحامد چابهار با بیان اینکه کار جهادی همراه با مدیریت کارآمد، نیروی انسانی و تجهیزات کافی مهمترین موئلفه برای رفع عبور از موانع است، اظهار کرد: هدف از طرح امام رضا (ع) در دهمین سال اجرای این طرح، حل بسیاری از مشکلات بوده که همواره مورد عنایت فرماندهی معظم کل قوا و ستاد کل نیروهای مسلح بوده است.

در این نشست گزارشی از عملکرد دایره طب و پیشگیری بیمارستان حضرت رسول (ص) پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد ارائه و به اهم اقدامات انجام شده توسط مدیریت طب و پیشگیری از جمله، آموزش سلامت برای کارکنان پایور در اماکن اداره آموزشی پایگاه، آموزش بهداشت و روان برای همسران کارکنان در مسجد و حسینیه‌های سطح شهرک مسکونی، آموزش پیشگیری از اعتیاد، بیوتروریست و روانشناختی در مدارس ابتدایی و دبیرستان و همچنین آموزش مسائلی در حوزه روانشناسی، افسردگی و خودزنی و همچنین نظارت بر نحوه تغذیه در قرارگاه‌های سربازی، برگزاری طرح‌های ورزش همگانی در سطح پایگاه و بازسازی خطوط لوله و لایروبی، اشاره شد.

لازم به ذکر است، اختصاص و تجهیز یک دستگاه خودروی واکنش سریع در بحران‌ها و تأسیس برخی از اماکن ضروری از مصوبات این جلسه بود.

گفتی است امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ضمن افتتاح مرکز دندانپزشکی بیمارستان حضرت رسول (ص) پایگاه دهم شکاری، در راستای اجرای طرح بهداشت امام رضا (ع) از قسمت‌های مختلف این مرکز و تجهیزات بیمارستان از جمله قسمت ترابری و آمبولانس‌های موجود بازدید کرد.