رییس ستاد قدس و انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آمریکایی ها با طرح معامله قرن به دنبال محو آرمان فلسطین هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار رمضان شریف در آستانه روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 40 سال است که باشکوه هر چه تمام تر راهپیمایی روز جهانی قدس به پیشنهاد و ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سراسر جهان برگزار می شود و دستاوردهای بزرگی برای جهان اسلام و به ویژه ملت مظلوم و بی پناه فلسطین داشته است.

وی زنده نگاه داشتن آرمان فلسطین و رساندن صدای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان را از جمله دستاوردهای مهم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس توصیف کرد و گفت: اگر این راهپیمایی باشکوه در 40 سال اخیر برگزار نمی شد، به طور قطع صهیونیست ها به اهداف شوم خود بیش از پیش دست پیدا می کردند.

رییس ستاد قدس و انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: امروز فلسطینی ها از مبارزه با سنگ به مبارزه با موشک رسیده اند و این امر نشان می دهد که فلسطین مقاومت از گذشته شده و جوانان فلسطینی، با انگیزه تر و مصمم تر از همیشه هستند.

شریف تاکید کرد: به طور قطع دیگر مبارزان فلسطینی مانند گذشته منتظر مذاکره با صهیونیست ها و یا کمک اعراب نمی مانند و خودشان می توانند حقوق خود را حفظ کنند.

وی افزود: دیگر زمانی که صهیونیست ها صبح تصمیم می گرفتند و ظهر به بیروت حمله می کردند، گذشته است. امروز کوچک ترین تحرکت صهیونیست ها، با واکنش قاطع محور مقاومت و به ویژه جوانان مبارز فلسطینی روبرو می شود.

رییس ستاد قدس و انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به تحرکات مثلث شوم آمریکا – صهیونیست ها و برخی کشورهای منطقه ای برای سامان دادن به طرح موسوم به معامله قرن اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها با طرح معامله قرن به دنبال محو آرمان فلسطین هستند.

شریف افزود: به فضل الهی امروز همه گروه های فلسطینی فارغ از گرایش های سیاسی با طرح موسوم به معامله قرن مخالف هستند و آمریکایی ها نمی توانند اهداف شوم خود را در این زمینه کسب کنند.

وی اظهار داشت: به طور قطع این طرح نیز مانند دو اقدام شوم گذشته آمریکایی که عبارت بود از انتقال پایتخت به بیت المقدس و همچنین به رسمیت شناختن حضور صهیونیست ها در بلندی های جولان، با افتضاح و شکست روبرو خواهد شد.

رییس ستاد قدس و انتفاضه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به تعداد شهدای مقاومت فلسطین گفت: طی یک سال اخیر مبارزان فلسطینی 300 شهید و بیش از 17 هزار مجروح در راه مبارزه با صهیونیست ها تقدیم کرده اند که این آمار پاسخ روشن و قاطعی برای کسانی است که می گویند چرا فلسطینی ها در راه مبارزه با صهیونیست ها، اقدامی انجام نمی دهند.

شریف تصریح کرد: امسال و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم ایران اسلامی مانند 40 سال اخیر به صورت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و به طور قطع این حضور پاسخ روشنی برای آمریکایی ها، صهیونیست ها و همپیمانان آنها خواهد داشت.

وی افزود: امسال در 950 شهرستان و شهر کشور راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز جهانی قدس برگزار می شود و برای پوشش رسانه ای این مراسم بیش از 4000 خبرنگار از رسانه های مختلف و 250 خبرنگار و گزارشگر خارجی حضور خواهند داشت.