نماینده ولی فقیه در ارتش گفت: ما منطقه بدون رژیم صهیونیستی و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش گفت: خنثی شدن نیرنگ دشمن از آثار تقوای الهی است، گفت: 40 سال است که دشمن را آزمایش می‌کنیم. قرآن کریم می‌فرماید اگر خیری به شما برسد، دشمنان‌تان ناراحت می‌شوند و اگر دچار گرفتاری شوید، دشمن خوشحال می‌شود، ولی اگر مقاومت کنید و  تقوای الهی را در پیش بگیرید، مکر آنان نقش بر آب می شود.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: تقوای عمومی اجازه این نیرنگ را به دشمن نمی‌دهد. چهل سال است که می‌گویند که آماده باش نظامی صددرصد از فردا شروع می‌شود، اما هیچ اتفاقی نیافتاده است. تقوای الهی ملت ایران مانع از به ثمر نشستن توطئه های دشمنان قسم خورده می شود.

تقوای الهی موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمن است

نماینده ولی فقیه در ارتش، تقوای الهی را موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمن دانست و خاطرنشان کرد: دشمن 40 سال توطئه می‌کند، اما نتیجه نمی‌گیرد. پیشروی از ما و عقب‌نشینی نصیب دشمن است. زمانی ایران در اختیار دشمن بود، ولی ملت ایران آنان را از کشور بیرون انداختند. ملت ایران کاری کردند که آن‌ها از بخش‌های زیادی از منطقه هم گورشان را گم کردند.

وی ادامه داد: روزی فرا می‌رسد که منطقه بدون رژیم صهیونیستی تجربه خواهد شد. وقتی می‌گوییم رژیم صهیونیستی از بین می‌رود، فکر می‌کنند با حمله نظامی این کار را می‌کنیم، خیر این سنت الهی است که هر رژیمی که ناحق باشد، با اراده خداوند مضمحل خواهد شد. ما منطقه بدون رژیم صهیونیستی و عاری از هر آمریکایی را تجربه خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی با بیان اینکه اکنون سوریه و عراق از دستان داعش خارج و در اختیار مردم قرار گرفته است، گفت: ممکن است بگویند هنوز هم داعش آنجا حضور دارد اما حضورشان بی‌خاصیت است. بود و نبود آنان فرقی ندارد. می‌دانند هر روزی که می‌گذرد، بی‌خاصیتی آن‌ها خودش را نشان می دهد. این بخشی از نتایج تقوای عمومی ملت بزرگ و متقی ایران اسلامی است.