رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ظرفیت ها و استعدادهای نهفته ای در بسیج وجود دارد که می تواند در اختیار سازمان ثبت و اسناد کشور قرار بگیرد و بسیج آماده همکاری و تعامل با این سازمان است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با خداییان رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص همکاری بسیج با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: ظرفیت ها و استعدادهای نهفته ای در بسیج وجود دارد که می تواند در اختیار سازمان ثبت و اسناد کشور قرار بگیرد و بسیج آماده همکاری و تعامل با این سازمان است.

در این دیدار، خداییان نیز با اشاره به خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مردم گفت: در حال حاضر 480 واحد ثبتی با بیش از 16 هزار نفر کارکنان مشغول خدمت رسانی به عموم مردم هستند.

وی ادامه داد: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمادگی لازم در راستای همکاری و تعامل با بسیج در زمینه های مختلف را  دارد.

در انتهای این جلسه، دکتر مهدی بهرامیان مسئول سازمان بسیج حقوقدانان اذعان داشت که در موضوع کاداستر و دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه، آمادگی معرفی فارغ التحصیلان حقوق که دارای سابقه بسیج می باشند را داریم.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد که  کارگروهی بین معاونین سازمان ثبت و اسناد کشور با معاون مهندسی سپاه در خصوص همکاری و تعامل در راستای خدمات و تمهیدات کاداستر صورت بگیرد.

به گزارش بسیج، در این جلسه از سوی سردار غیب پرور، از خدمات دکتر خداییان در ریاست دادگستری استان فارس نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.