موج
کدخبر : ۲۷۶۳۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276343

سرلشکر سلامی در دیدار با سردار اشتری:

فرمانده کل سپاه همکاری مردم با نیروهای مسلح و برقرار کنندگان نظم و امنیت را بسیار مهم برشمرد و گفت: رشد شخصیت پلیس به لحاظ حرفه ای، اجتماعی و حتی ظاهری امروز به بهترین شکل صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز  در پی انتصاب سردار سرلشکر حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر سلامی در این دیدار اظهار کرد: نیروی انتظامی امروز بحمدلله مجموعه ای انقلابی و مقتدر است و رشد کیفی ناجا را در انجام مأموریت های متعدد این مجموعه مردمی بوضوح می‌توان مشاهده کرد.

شیاطین عالم گرد هم آمده اند تا نگذارند ایران اسلامی رنگ آرامش به خود ببیند

وی با بیان اینکه شیاطین عالم گرد هم آمده اند تا نگذارند ایران اسلامی رنگ آرامش به خود ببیند، گفت : نیروی انتظامی ما امروز با اقتدار، رشادت و حضوری مداوم و شبانه روزی با رویکردی مردمی به بهترین شکل به ایفای نقش می پردازد.

فرمانده کل سپاه همکاری مردم با نیروهای مسلح و برقرار کنندگان نظم و امنیت را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: رشد شخصیت پلیس به لحاظ حرفه ای، اجتماعی و حتی ظاهری امروز به بهترین شکل صورت گرفته است.

وی پیشرفت‌های ناجا در حوزه های آموزشی و تجهیزاتی را امیدبخش توصیف و تصریح کرد: فن ارتباط اجتماعی در نیروی انتظامی ما به خوبی تمرین و تجربه شده و این مهم موجب ایجاد رضایتمندی در مردم گردیده است.

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سرلشکر سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه گفت: نیروی انتظامی امروز با بهره گیری از نیروی انسانی مومن ،متعهد و کارآمد  به دنبال تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا و برقراری امنیت و آرامش مردم ایران است.

 سردار اشتری تصریح کرد: هماهنگی و همدلی ناجا با سپاه و بسیج دستاوردها و برکات زیادی را در راستای تامین امنیت برای نظام و کشور به همراه داشته و این همدلی و هماهنگی باید روز به روز ارتقا یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها